Matrox Extio3 Singlemode SFP Module

Varenr.:

XTO3-SFPSM

Om produktet

Producent Matrox
Nummer XTO3-SFPSM
Vægt 0,1 kg
Producent varenummer XTO3-SFPSM
Producent navn Matrox

Matrox Extio3 Singlemode SFP Module

XTO3-SFPSM

Produktinformation

Matrox XTO3-SFPSM. SFP transceiver type: Fiber optic, Maximum data transfer rate: 1250

Mbit/s, Interface type: SFP. Product colour: Stainless steel. Number of products included: 1

Vi afholder AVoverIP Seminar i Værløse d. 20/3-24 – Det er gratis at deltage og du kan læse mere om eventen og tilmelde dig på fineman.dk/events